sobota 16 Sty 2021

Sponsorzy

Dolomity Tour powstało ponad 17 lat temu i zrodziło się z potrzeby aktywnego trybu życia, z tęsknoty za naturą i z umiłowania narciarstwa. Zakochaliśmy się w Dolomitach, te piękne magiczne góry urzekły nas i postanowiliśmy pokazać te fantastyczne szczyty, ich barwę i formę poprzez uprawianie narciarstwa " amatorskiego". Nie było łatwo, jak zajechaliśmy do Falcade  w 1996 roku to tamtejsi górale dziwili się, że z tak daleka przyjeżdżamy. Powoli zaczęliśmy poznawać trasy, doliny, regiony i wspaniałych ludzi, którzy niejednokrotnie bardzo nam pomogli.


Jesteśmy czołową polską firmą, produkującą wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Co nas odróżnia od innych firm, to zespół ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie sportu. Nasze kolekcje powstają w oparciu o aktualne trendy mody oraz opinie i wskazówki sportowców różnych dziedzin, z którymi regularnie współpracujemy. Zespół młodych i utalentowanych ludzi dba, by uzyskać idealne połączenie nowoczesnych technologii i modnego designu. Nasze produkty idealnie wpisują się zarówno w potrzeby naszych klientów, jak i sportowców sięgających po medale. Wysoka jakość produktów za przystępną cenę oraz stale poszerzany asortyment to atrybuty, dzięki którym konkurujemy jakością i wzornictwem ze światowymi gigantami. Działamy z powodzeniem na rynkach polskim i zagranicznym.


Muzyka, cóż to takiego? Dla niektórych to dźwięki, które wydobywają się z głośnika. Dla nas muzyka to nasza pasja, a jeżeli hobby i pasję można połączyć z pracą to nas bardzo to cieszy, bowiem w wyniku tego połączenia powstało ARC Music.
Tak więc muzyka jest naszą praco-pasją i uważamy, że jest to najlepsze z możliwych połączeń, gwarantujące że to co robimy będziemy robić dobrze.
A co robimy? Hmm,… górnolotnie mówiąc: Naszą pracą przenosimy naszych klientów w nieco inny, piękniejszy świat. :) Muzyka to praca-pasja, a realizacja koncert to dla nas coś niesamowicie wspaniałego, czyli mistrzostwo świata. A Skoro jest to coś niesamowicie wspaniałego i to właśnie dlatego urodziło się nasze "dziecko" ARC Music, czyli firma zajmująca się realizacją, czyli nagłośnieniem i oświetleniem koncertów i imprez.
Naszych Klientów zarażamy pasją, zaangażowaniem i uśmiechem oraz czymś czego sami nie potrafimy nazwać, ale wiemy że jest to fajne. Zapraszamy do kontaktu i spotkania z naszą pasjo-pracą i… tym czymś fajnym. Zespół ARC Music.


Hotelinfo24.pl to innowacyjne narzędzie w pracy hotelarza - właściciela, menedżera, pracownika "frontu" czy "zaplecza" - dające szeroki dostęp do ważnych i ciekawych informacji, świeżych pomysłów, opinii oraz międzynarodowych rozwiązań w prowadzeniu biznesu hotelowego. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z nami światowi eksperci z branży hotelarskiej - konsultanci i trenerzy, menedżerowie hoteli oraz wybitni specjaliści od zarządzania, marketingu, sprzedaży czy obsługi klienta.
Obecnie Hotelinfo24.pl to prawdopodobnie jedyny w Polsce, tak kompleksowy portal internetowy adresowany do branży hotelarskiej.


Marcin Wyrostek - (ur. 16.09.1981 r.) - zwycięzca polskiej, drugiej edycji programu Mam Talent. Obecnie wykładowca Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach - wydz. instrumentalny oraz wydz. jazzu i muzyki rozrywkowej, a także wykładowca Kolegium Nauczycielskiego w Bytomiu. Studiował pod kierunkiem prof. Joachima Pichury w AM w Katowicach. Współzałożyciel projektów: Tango CORAZON Quintet oraz COLORIAGE. Na stałe współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gliwicach, Śląskim Kwintetem Akordeonowym, Joanną Słowińską oraz zespołem Farfarello.


HOTELE DIAMENT S.A są właścicielem ośmiu hoteli, które działają pod jedną marką - Hotele Diament i są usytuowane w najważniejszych gospodarczo częściach Śląska. Są to: SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń**** - czterogwiazdkowy hotel SPA, Czterogwiazdkowe hotele w Katowicach: Hotel Diament Plaza Katowice**** i Park Hotel Diament Katowice****, Czterogwiazdkowy hotel we Wrocławiu: Park Hotel Diament Wrocław****, hotele trzygwiazdkowe w innych miastach: Hotel Diament Zabrze***, Hotel Diament Ustroń***, Hotel Diament Economy Gliwice***, czterogwiazdkowy hotel w Gliwicach: Hotel Diament Plaza Gliwice****.
Hotele Spółki oferują pełną obsługę gastronomiczną, dysponują profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi i Business Centre, posiadają zaplecze rekreacyjne i odnowę biologiczną.

Profil FB

Patronat honorowy

Sponsorzy