niedziela 19 Lis 2017

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Turystyce już 17 stycznia 2014 r.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Turystyce jest przedsięwzięciem skierowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy kształcą się na kierunkach: technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa i innych.

17 stycznia 2014 r. o godz. 1000 w Auli im. L. Deca w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy zgłoszą swój udział w konkursie, będą mieli możliwość zweryfikowania swojej wiedzy oraz zdobycia atrakcyjnych nagród.

Uczestnicy w przeciągu 60 minut rozwiążą test jednokrotnego wyboru, który będzie składał się z 25 pytań zamkniętych i 3 otwartych. Prace konkursowe będą oceniane przez Komitet Organizacyjny Konkursu. Maksymalna liczba uczestników z jednej szkoły to 5 uczniów.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach. W pomoc organizacyjną włączył się także Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi.