wtorek 26 Wrz 2017

II edycja konkursu 17.01.2014r.

Szczegółowe wyniki konkursu. Kliknij, aby pobrać.

W dniu 17.01.2014r. z inicjatywy i w ramach współpracy Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi odbył się II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Turystyce połączony z Dniami Otwartymi Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką.

Spośród 106 uczestników z 30 szkół (z Krakowa, Gliwic, Oławy, Czeladzi, Katowic, Rudy Śląskiej, Żywca, Częstochowy, Gryfic, Siemianowic Śląskich, Jaworzna, Kędzierzyna Koźla, Olkusza, Chorzowa, Bytomia, Mikołowa, Wieliczki, Dąbrowy Górniczej, Piekar Śląskich, Opola, Sosnowca i Chodzieży oddalonej od Katowic około 400km), najlepszą okazała się uczennica Sylwia Zdebel z Zespółu Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Rudzie Śląskiej, zdobywając główne nagrody: statuetkę, dyplom, 2-tygodniowy bezpłatny staż w Hotelu Park Hotel Diament, bezpłatny wyjazd na największe targi turystyczne na świecie ITB do Berlina, abonament do serwisu  hotelinfo24.pl na 12 miesięcy oraz plecak firmy 4F. Drugie miejsce zajęła Kinga Bednarz z Zespółu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu, otrzymując nagrody: statuetkę, dyplom, 2-tygodniowy bezpłatny staż w Hotelu Park Hotel Diament, abonament do serwisu hotelinfo24.pl na 6 miesięcy oraz plecak firmy 4F. Trzecie miejsce zajęła Karolina Kotarba z Zespółu Szkół Ponadgimnazjanych nr  5 w Rudzie Śląskiej, otrzymując nagrody: statuetkę, dyplom, bon na 75zł do wykorzystania w internetowym sklepie koszykarza, abonament do serwisu hotelinfo24.pl na 6 miesięcy oraz plecak firmy 4F.

W rywalizacji zespołowej wygrali uczniowie ze szkół:

• I miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Rudzie Śląskiej,
  • II miejsce: Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu,
  • III miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 1 im. T. Kościuszki w Oławie.

Wszystkim sponsorom konkursu dziękujemy za ufundowanie atrakcyjnych nagród a Śląskiej Organizacji Turystycznej za Honorowy Patronat nad Konkursem. I już dziś zapraszamy na kolejną edycję Konkursu za rok! dr Joanna Kantyka - Organizator Konkursu.