niedziela 22 Lip 2018

Aktualności

IV OKWoT już w lutym 2018 r.

28 lutego 2018 r. o godz. 1000 w Auli im. L. Deca w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicachuczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy zgłoszą swój udział w konkursie, będą mieli możliwość zweryfikowania swojej wiedzy oraz umiejętności, a także zdobycia atrakcyjnych nagród. Serdecznie zapraszmy!

Podsumowanie III edycji konkursu

W dniu 22 luty 2017r. z inicjatywy i w ramach współpracy Zakładu Zarządzania w Turystyce oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi odbyła się III edycja Konkursu Wiedzy o Turystyce. W Konkursie wzięło udział 132 uczniów z 32 szkół ponadgimnazjalnych m.in. z: Mysłowic, Opola, Rudy Śląskiej, Krakowa, Cieszyna, Mikołowa, Tychów, Piekar Śląskich, Żor, Zabrza Częstochowy, Gliwic, Poręby, Będzina, Czeladzi, Chorzowa i Chodzieży oddalonej od Katowic o 400km. W trakcie trwania imprezy uczniowie rozwiązywali test wiedzy ale także mogli wysłuchać prezentacji na temat "Atrakcyjności Katowic na rynku turystycznym", którą wygłosił Pan Krystian Gryglaszewski pracownik Wydziału Promocji UM Katowice. Uczniowie jak i nauczyciele zapoznali się także z ofertą edukacyjną Uczelni oraz zwiedzili budynki AWF Katowice.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz gościom. Podziękowania składamy także sponsorom konkursu za ufundowanie atrakcyjnych nagród a Prezydentowi Miasta Katowice i Śląskiej Organizacji Turystycznej za Honorowy Patronat nad Konkursem. Do zobaczenia za rok! Dr Joanna Kantyka - Organizator Konkursu.

III edycja konkursu za nami!

III edycja Ogólnpolskiego Konkursu Wiedzy o Turystyce dobiegła końca. Poniżej przedstawiamy listę rankingową poszczególnych uczestników konkursu oraz klasyfikację indywidualną i zespołową.

Dziękujemy serdecznie za udział i już teraz zapraszamy na kolejną edycję.

  1. Lista rankingowa uczestników. Kliknij, aby pobać (plik PDF).
  2. Klasyfikacja. Kliknij, aby pobrać (plik PDF).

22 lutego 2017 r. III edycja konkursu

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Turystyce już 22 lutego 2017 r. o godz. 10.00 w Auli im. L. Deca w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach. Zapraszamy.

OKWoT rusza ponownie!

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Turystyce w AWF Katowice już w tym roku szkolnym 2016/2017. Niedługo więcej informacji. ZAPRASZAMY!

Najnowsze informacje również na profilu FB. Kliknij, aby otworzyć.

Informacja

Ze względów technicznych III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Turystyce (rok szkolny 2014/2015) nie odbędzie się. Zapraszamy za rok.

Patronat honorowy

Sponsorzy