poniedziałek 10 Sie 2020

Aktualności

Kolejna edycja konkursu już w lutym 2020 r.

26 lutego 2020 r. o godz. 1000 w Auli im. L. Deca w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy zgłoszą swój udział w konkursie, będą mieli możliwość zweryfikowania swojej wiedzy oraz umiejętności, a także zdobycia atrakcyjnych nagród. Zgłoszenia do 16.12.2019 r. Serdecznie zapraszmy!

IV OKWoT już w lutym 2018 r.

28 lutego 2018 r. o godz. 1000 w Auli im. L. Deca w Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicachuczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy zgłoszą swój udział w konkursie, będą mieli możliwość zweryfikowania swojej wiedzy oraz umiejętności, a także zdobycia atrakcyjnych nagród. Serdecznie zapraszmy!

Podsumowanie III edycji konkursu

W dniu 22 luty 2017r. z inicjatywy i w ramach współpracy Zakładu Zarządzania w Turystyce oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi odbyła się III edycja Konkursu Wiedzy o Turystyce. W Konkursie wzięło udział 132 uczniów z 32 szkół ponadgimnazjalnych m.in. z: Mysłowic, Opola, Rudy Śląskiej, Krakowa, Cieszyna, Mikołowa, Tychów, Piekar Śląskich, Żor, Zabrza Częstochowy, Gliwic, Poręby, Będzina, Czeladzi, Chorzowa i Chodzieży oddalonej od Katowic o 400km. W trakcie trwania imprezy uczniowie rozwiązywali test wiedzy ale także mogli wysłuchać prezentacji na temat "Atrakcyjności Katowic na rynku turystycznym", którą wygłosił Pan Krystian Gryglaszewski pracownik Wydziału Promocji UM Katowice. Uczniowie jak i nauczyciele zapoznali się także z ofertą edukacyjną Uczelni oraz zwiedzili budynki AWF Katowice.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz gościom. Podziękowania składamy także sponsorom konkursu za ufundowanie atrakcyjnych nagród a Prezydentowi Miasta Katowice i Śląskiej Organizacji Turystycznej za Honorowy Patronat nad Konkursem. Do zobaczenia za rok! Dr Joanna Kantyka - Organizator Konkursu.

III edycja konkursu za nami!

III edycja Ogólnpolskiego Konkursu Wiedzy o Turystyce dobiegła końca. Poniżej przedstawiamy listę rankingową poszczególnych uczestników konkursu oraz klasyfikację indywidualną i zespołową.

Dziękujemy serdecznie za udział i już teraz zapraszamy na kolejną edycję.

  1. Lista rankingowa uczestników. Kliknij, aby pobać (plik PDF).
  2. Klasyfikacja. Kliknij, aby pobrać (plik PDF).

Profil FB

Patronat honorowy

Sponsorzy