wtorek 26 Wrz 2017

1 edycja konkursu 23.02.2012

Szczegółowe wyniki konkursu. Kliknij, aby pobrać.

W dniu 23.02.2012 r. z inicjatywy i w ramach współpracy Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Zespołu Szkół nr 1 w Czeladzi odbył się 1 Konkurs Wiedzy o Turystyce połączony z Dniami Otwartymi Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką.

Spośród 77 uczestników z 18 szkół najlepszą okazała się Agata Leśniak z Zespołu Szkół Zawodowych z Wieliczki, zdobywając główną nagrodę - bezpłatny wyjazd dla dwóch osób na największe targi turystyczne na świecie ITB do Berlina, plecak marki Outhorn oraz dyplom. Drugie miejsce zajęła Kinga Kowalczyk, także z Zespołu Szkół Zawodowych z Wieliczki otrzymując nagrodę - wakacyjny bezpłatny menedżerski staż w hotelu Campanille w Katowicach, plecak marki Outhorn oraz dyplom. Trzecie miejsce zajął Paweł Biela z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 z Opola otrzymując plecak marki Outhorn oraz dyplom.

Tytuł najlepszej szkoły zdobył Zespół Szkół nr 17 z Zabrza wygrywając nagrody ufundowane przez firmę 4F.

Sponsorami konkursu była firma 4F oraz hotel Campanille z Katowic. Honorowy Patronat nad konkursem pełniła Śląska Organizacja Turystyczna.

Na kolejną edycję Konkursu zapraszamy już za rok!